ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI w ŚWINOUJŚCIU
POGOTOWIE: 91 321 59 65 · WYŚLIJ WIADOMOŚĆ (SKARGI I WNIOSKI)
 

Dokumenty do pobrania

Regulamin udzielania darowizn przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji


Świnoujście 04.04.2019r.

ZWiK Sp. z o.o. w Świnoujściu, informuje, o udzieleniu wsparcia finansowego w wysokości 1.200 zł na organizację Pikniku Rodzinnego dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną i innymi deficytami rozwojowymi ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Świnoujściu.

Oferowane dla dzieci i młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Świnoujściu wsparcie finansowe, wpisuje się w przyjęte przez naszą Spółkę standardy dotyczące wspierania inicjatyw społeczności lokalnej, w zakresie kształtowania i rozwijania postaw ludzkich, lepszego rozwoju dzieci i młodzieży przebywających w takich placówkach oraz wyrównywania ich szans w życiu.


Świnoujście, 22 lutego 2019

ZWiK Sp. z o.o. w Świnoujściu, informuje, o udzieleniu wsparcia finansowego w wysokości 2.000 zł na organizację wypoczynku letniego dzieciom z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Lubinie.

Oferowane dla dzieci i młodzieży z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Lubinie wsparcie finansowe, wpisuje się w przyjęte przez naszą Spółkę standardy dotyczące wspierania inicjatyw społeczności lokalnej, w zakresie kształtowania i rozwijania postaw ludzkich, lepszego rozwoju dzieci i młodzieży przebywających w Placówkach Opiekuńczo – Wychowawczych oraz wyrównywania ich szans w życiu.


Świnoujście, 09 lipca 2018

ZWiK Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje, o udzieleniu wsparcia finansowego w wysokości 1500 zł na potrzeby organizacji przedsięwzięcia z okazji obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości i w Hołdzie walczącym Żołnierzom o naszą wolność „Niezwyciężona – Niepodległa”.

Celem uroczystości jest utrwalenie drogi Państwa Polskiego do odzyskania Niepodległości oraz wzmacnianie tożsamości i jedności Polaków. To wyjątkowe wydarzenie skierowana jest do wszystkich mieszkańców Świnoujścia oraz turystów wypoczywających w tym okresie w naszym mieście.

Powyższe znajduje odzwierciedlenie w przyjętych przez Spółkę standardach przekazywania darowizn min. na projekty wspierania inicjatywy społeczności lokalnej na płaszczyźnie edukacyjnej.

 


Świnoujście, 04 czerwca 2018

ZWiK Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje, o udzieleniu wsparcia finansowego w wysokości 700 zł na potrzeby organizacji akcji charytatywnej prowadzonej na rzecz mieszkańca naszego miasta p. Michała Michalskiego.

Celem akcji charytatywnej jest zebranie środków na rehabilitację oraz zakup wózka inwalidzkiego z pionizacją.

Powyższe znajduje odzwierciedlenie w przyjętych przez Spółkę standardach przekazywania darowizn min. na projekty wspierające leczenie i rehabilitację osób potrzebujących .

 


Świnoujście, 19 marca 2018

"ZWiK Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje o  udzieleniu wsparcia finansowego w wysokości 1000 zł  na potrzeby organizacji  II- edycji ” EKO- Spartakiady   dla Przedszkoli Specjalnych oraz Przedszkoli z oddziałami integracyjnymi ze Świnoujścia  i okolic” .

Tematyka spartakiady oraz to, że jest ona kierowana do  dzieci, wpisuje się w przyjęte przez naszą Spółkę standardy  dotyczące wspierania inicjatyw społeczności  lokalnej,  w zakresie kształtowania  i  rozwijania postaw proekologicznych oraz rozwijania wiedzy  na temat środowiska przyrodniczego ".

 

 

Dane teleadresowe

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

ul. Kołłątaja 4
72-600 Świnoujście

NIP:855-00-24-412
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sąd rejestrowy:
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie,
XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego

Lokalizacja
© 2016 Projekt i wykonanie: FN-Serwis Sp. J.